11. výjezd
Várkert Termal Camping Bükfürdő


Informace:

Datum: od 27.09. 2017 - do 01.10. 2017

Ujeto: 763 km

Cena přenocování: 3188,- kč      128,- €

Posádka: P@vel + Hel@


Popis cesty

Venku se nám po krásném létě trochu ochladilo a nastal čas
termálních lázní, opět v Maďarsku. Náš výběr padl na tolik chválené Bükfürdő. Kemp dobrý, odpovídající průměru, samotné lázně též. Příjezd do kempu vyšel na středeční 22 hodinu,
takže jsme se dostali ještě do kempu s tím, že si ráno vybereme parcelu a ubytujeme se. Ale ..., nic nebylo tak jednoduché. Ráno od 7 hodin už byla u recepce fronta a poslední volné parcely si rozebrali mezi sebou nově najetí. Po trochu nervózní hodince (otevřeli v 8:00h) jsme dostali pasy, které jsme tam nechávali večer a trochu náhodou jsme vybojovali parcelu po odjíždějících Němcích. Tento nájezd byl trochu očistec, ale nakonec vše OK.

Samotný pobyt byl perfektní a krásně jsme si ho užili, Z karavanu jenom v županech jsme pětiminutovou procházkou došli k bazénům, počasí slunečné s teplotou 23°C dovolilo ležet
i na dekách na přilehlých trávnících. Otevřeny byly všechny restaurace s docela dobrým výběrem za přijatelné ceny, dobrým bonusem byla česká domluva s obsluhujícím personálem jak v lázních tak i v přilehlých obchodech, kde se krom forintů a eura mohlo platit i naší měnou.

Domů odjíždíme v neděli kolem 10 hodiny, vracíme hodinky-čipy a míříme na rakouskou dálnici směr Linec. Cesta opět pohodová a klidná bez žádných trampot :)


Webové stránky "Várkert Termal Camping"