12. výjezd
Thermal Camping**** Sárvár


Informace:

Datum: od 14.11. 2017 - do 19.11. 2017

Ujeto: 789 km

Cena přenocování: 3425,- kč        134,- €

Posádka: P@vel + Hel@


Popis cesty

Využíváme dalšího svátku, který vychází na pátek ke kterému přidáváme další dva dny a vyrážíme si opět nahřát ledvinky. Odjezd nám vychází na úterý 14.11. v 17:00 hodin, v pohodě přijíždíme do Sarvaru před půlnocí. Na parkovišti před kempem se připojujeme na sloupek s elektrikou, ale bohužel nefunkční. Při venkovní teplotě -3 C musíme nastartovat plynové topení, za hodinku je v karavanu už přijatelně.

Kemp je malý, ale pěkný se vším co je potřeba + bonus v kvalitní bezplatné WIFI. Do bazénů se musí jít kolem hotelových garáží hlavním vchodem Lázní, ale problémy nám to nedělalo. Vnitřní bazény jsou dobře řešené jak pro dospělé tak i pro děti, venku jsou v tuto dobu otevřeny dva proplouvací z vnitřní části komplexu. Teploty 32 a 36 jsou plně dostačující i v tuto chladnou dobu. Od středy do pátku byl klídek, ale s příjezdem davu lidí ve sváteční pátek už bylo všude plno.

Kemp byl až na několik volných parcel zaplněn. Při odjezdu si děláme rezervaci na vánoční svátky, kdy nám bylo nabídnuto pár posledních míst. Odjíždíme s pocitem dobře stráveného mega prodlouženého víkendu a těšíme se na další návštěvu v prosinci o vánocích.


link - Camp thermal Sarvar