14. výjezd
Várkert Termál Kempinget - Pápa - velikonoce 2018


Informace:

Datum: od 27.03. 2018 - do 01.04. 2018

Ujeto: 389 km

Cena přenocování: 3706,- kč    150,- €

Posádka: P@vel + Hel@


Velikonoce.

Kam jinam v tomto nejistém počasí než do osvědčených termálních lázní v Maďarsku, letos jsme opět po loňské zkušenosti zvolili Várkert Thermal Camping v Pápě. Tento kemp je asi jeden z nejlepších co v Maďarsku je, 210 ohraničených velice pěkně udržovaných parcel s elektrickou, vodovodní a kanalizační přípojkou. Sociální budova na nejvyšší úrovni co jsme kdy viděli, zde opravdu nic nechybělo, celý den ve vzorné čistotě s dostatkem kabinek jak na sprchování tak i WC. Jenom z Čech bylo rezervováno asi 100 parcel, to zprostředkoval Karavanový klub Rožnov p./Radhoštěm, konkrétně p. Hronek, kterému děkujeme za pozvání na zahájení karavanistické sezóny 2018.

V termálech krom zvýšení teploty vody v bazénech nic zásadního za uplynulý rok neproběhlo. Teplejší vodu uvítali asi všichni, hlavně při deštivém počasí, kdy nám dva dni propršely.

Procházkou jsme navštívili akorát páteční pravidelný trh, jinak jsme byli po celou dobu naloženi ve vodě. Premiérově byl vyzkoušen náš nový předstan KAMPA RALLY AIR 330, rychlá a bezproblémová stavba i složení probíhalo sice trochu nervózně ale hlavně rychle. Příště bude už pohoda, už to máme ošahané :)

Další návštěvu maďarských termálů plánujeme na podzimní dni, a vypadá to na Sá-Ra Termál Camping. 


link:  Várkert Thermal Camping