15. výjezd
Kemp u Kukačků - Lipno


Informace:

Datum: od 04.05. 2018 - do 08.05. 2018

Ujeto: 96 km

Cena přenocování: 1256,- kč    50,- €

Posádka: P@vel + Hel@ + Ketty


V pátek odpoledne, spíše k večeru zapřaháme a odjíždíme směr vodní nádrž Lipno, vyzkoušet další lipenský kemp, tentokrát Kemp u Kukačků u Horní Plané. Jelikož pro zdržení v Českém Krumlově přijíždíme do Černé v Pošumaví kolem 19 hodiny, rozhodujeme se páteční noc přespat zde na parkovišti u autobusáku. Úspora za noc 500,- kč není málo :). Než se setmí projdeme si Černou, prověříme energeticky soběstačný karavan, vodní nádrže byly tentokrát naplněny už doma. Vše funguje jak má, v tomto směru je to poslední kontrola před velkou dovolenou do Řecka.

Ráno kolem 8 hodiny najíždíme do kempu, zde se platí celý pobyt dopředu, takže jestli vás odradí počasí nebo něco jiného a předčasně odjíždíte domů. nikdo vám nic nevrátí!!! Samotný kemp je pohodový, trochu v úpravách, ale jinak perfektně vysečený, nové sociálky na velmi vysoké úrovni, vstřícný personál (možnost objednání pečiva na druhý den), a co je pro nás dost důležité tak je to noční klid, který byl dodržován!

Krom vegetování v kempu je parádní vyžití na přilehlé stezce vedoucí kolem Lipenské přehrady. Do pondělka jsme měli postaven předstan, odpoledne jsme ho složili a postavili jenom sluneční střechu. Přes den 27 stupňová pohoda na sluníčku, ale noční až ranní hodiny klesli teploty ke 2 stupňům, a to bylo už znát. Stan byl zarošený až do oběda, proto ta záměna, v den odjezdu by nám nedoschl. Celá posádka si užila pěkný prodloužený víkend. Pro tuto malou vzdálenost k Lipenské přehradě zase někdy ve sluných dnech někde a někdy na viděnou.


                                                                                                                              link Kemp u Kukačků